Web Údržba

V rámci naší nabídky je servisní variantou poskytovaných služeb WEB ÚDRŽBA. Jedná se o správu a aktualizace realizovaných stránek.

V rámci poskytované služby jsou stránky pravidelně aktualizovány, aby se minimalizovala napadnutelnost systému. Dále je poskytována služba zálohování, která v krajním případě umožní rychlé obnovení stránek.

Součástí této služby může být také realizace vkládání textů a mediálních souborů do stránek, kdy stačí pouze zaslat požadavek na přidání materiálu a jejich zveřejnění zajitíme v co nejkratší možné době.

Tato služba je vhodná zejména pro produkty WEB ZÁKLAD a WEB PLUS.

Image

Hlavní přednosti

Bez Starostí

Stránky kontrolujeme, zálohujeme a aktualizujeme my. Vy se neumusíte o nic starat.

Aktualizace

Díky pravidelným aktualizacím je předcházeno zneužití objevených slabin v systému pomocí opravy těchto rizik

Produkt WEB ÚDRŽBA je specifickou službou, která má za cíl zajistit bezstarostné užívání a provozování realizovaných stránek a je k dispozici pro všechny nabízené produkty.

V rámci našich produktů WEB ZÁKLAD a WEB PLUS je Vám k dispozici samozřejmě jak uživatelská editace obsahu, tak administrátorské prostředí, ve kterém si můžete úkony nabízené v rámci produktu WEB ÚDRŽBA realizovat sami.

Produkt WEB STATIC uživatelskou změnu online neumožňuje a ani nedisponuje administrátorským rozhraním. Úpravu je nutné realizovat pouze na úrovni zdrojového kódu.

Pro méně technicky zdatné zákazníky je tak tato služba relativně nezbytnou, stejně tak pro časově zaneprázdněné, kteří nemají dostatek kapacit na pravidelné udržování stránek.

Zálohy

Stránky pravidelně zálohujeme, a tak v případě problému o své stránky a nahraný obsah nepřijdete

Editace

Nový obsah vkládáme my a zajistíme tak celistvost vzhledu a správné nastavení jako jsou například metadata

Kontaktujte nás

Zavolejte nám!

732 786 768

V případě nedostupnosti se Vám ozveme do 24h

Napište nám

Jindřich Křeček

IČO: 01358073

Adresa a sídlo

Přecechtělova 2241/7
155 00 Praha 5