Web Plus

V rámci naší nabídky je třetí variantou poskytovaných služeb WEB PLUS. Jedná se o tvorbu rozsáhlých dynamických webů o mnoho stránkách na základě redakčního systému s nadstavbami, které umožňují uživatelské editace přímo ve viditelné části webu bez nutnosti znalosti programování.

Tyto stránky jsou ideální volbou pro rozšířené prezentace firmy a nabídku služeb, u kterých se předpokládá častá obměna textů a je předpoklad "živoucí" stránky v podobě pravidelně aktualizovaného blogu, ktualizované fotogalerie realizovaných zakázek či katalog nabízených produktů-

Samozřejmostí je možnost rozšíření o další moduly a komponenty, které webovým stránkám dodají potřebnou míru interaktivity a umožní zprostředkování dalších funkcí jako jsou sociální portály, katalogy služeb či výrobků, rezervační formuláře či tvorby různých komunitních serverů se specifickými tematickými databázemi třeba ve formě filmového portálu či portálu s recepty na vaření.

Image

Hlavní přednosti

WEB PLUS má jak své přednosti, tak omezení, se kterými je třeba počítat.

K hlavním přednostem patří variabilita implementace, která umožňuje stránky rozšířit o další funkce, ať už se jedná o rozsáhlejší fotogalerie, publikování článků, správu portfolia či repozitář dokumentů.

Vzhledem k faktu, že stránky jsou založeny na redakčním systému, je potřeba řešit aktualizace a údržbu frameworku, na kterých jsou CMS založeny, stejně tak jako aktualizace rozšíření třetích stran.

Výhodou je též využití nadstaveb, které umožňují editovat realizovaný web napřímo.

Optimalizovaná rychlost

Díky minifikace kódu a optimalizaci obrázků je dosahováno výkonu srovnatelného se statickým webem

Bezpečnost

Oproti základní verzi CMS je web rozšířen o další vrstvu ochrany

Interaktivita

Díky rozličným komponentám je možno stránky směřovat i do rolí rozličných portálů

Modularita

Díky komponentám třetích stran je možno integrovat nespočet funkcí

Hlavní omezení

Aktualizace

Vzhledem k využití open source řešení je nutné se postarat o pravidelné aktualizování a zálohování. Doporučujeme službu WEB Údržba

Robustnost

Vzhledem k potřebě PHP a SQL k provozu webu je potřeba volit vyšší verze webhostingových produktů, které toto podporují.

Rozličnost funkcí

Při neuváženém rozšiřováním funkcemi třetích stran roste náročnost na údržbu systému a náchylnost na skulinu v zabezpečení webu

Kontaktujte nás

Zavolejte nám!

732 786 768

V případě nedostupnosti se Vám ozveme do 24h

Napište nám

Jindřich Křeček

IČO: 01358073

Adresa a sídlo

Přecechtělova 2241/7
155 00 Praha 5